Use Google Tag Manager?

Електрокарнизи для штор користуються популярністю насамперед у приміщеннях із високими стелями, а також у квартирах із панорамними вікнами. Добре виглядають електрокарнизи у будинках зі скляними стінами. Завдяки наявності у нас власного виробництва, ви можете замовити їх для будь-якого розміру вікон.

Особливості карнизів з електроприводом для штор

Ви можете купити готові варіанти або зробити спеціальне замовлення на розсувні стельові та настінні карнизи з електричним приводом. Ці вироби можна встановлювати на вікна, над скляними дверима, в зимових садах, на арки і т.д.

Механізм влаштований таким чином, що шторами можна керувати як автоматично, так і в ручному. Можна оформити замовлення виготовлення карнизів, що витримують важкі штори, наприклад штори в театральне чи навчальне приміщення.

Де придбати електрокарнизи в Києві за доступними цінами

Принцип роботи електро карнизів

 

Як основу пристрою використовуються спеціальні алюмінієві профілі. Усередині конструкції протягнутий спеціальний зубчастий ремінь із кареткою. Електропривод тягне ремінь та переміщає каретку. Штори підвішені на бігунках з роликами, які легко і вільно переміщаються карнизом, на яких підвішені штори. Керуються карнизи такими способами:

Етапи встановлення електрокарнизів

Насамперед необхідно на офіційному сайті оформити заявку на потрібну довжину карниза та переконатися, що вартість рішення є прийнятною. Далі фахівці компанії по телефону уточнять деталі та погодять час виїзду спеціаліста на об'єкт клієнта. Фахівці компанії виїдуть на об'єкт та проведуть усі необхідні виміри. Буде розраховано остаточну вартість монтажних робіт. Усі допоміжні матеріали входять до вартості монтажних робіт. Після проведення вимірів розробляється проектно-кошторисна документація індивідуального проекту, потім підписуються необхідні документи. Незалежно від складності карниза, він буде поставлений замовнику у встановлені терміни, як правило, через 2-3 дні від моменту замовлення, якщо замовник не вкаже іншу дату. Після проведення монтажних робіт на всі роботи надається гарантія на 3 роки. Однак завдяки якісним матеріалам та якісному складанню компонентів термін служби електрокарніза (мотора та напрямних) становить не менше 10 років.

Час роботи: 10:00 - 19:00
+380 96 046 36 63
+380 95 046 36 63
+380 63 046 36 63

04116, Україна, Київ, вул. Б. Гаврилишина 27/29

Електрокарнизи

Електрокарнизи

Моторизовані карнизи з дистанційним керуванням з пульта та мобільного телефону. Відкриття/закриття за розкладом.

Електрокарнизи

<script src="//code.jivosite.com/widget.js" data-jv-id="jfhLZlyqBP" async></script>