Use Google Tag Manager?

Розумна колонка Google Home Mini дозволяє використовувати сервіс Google Асистент як самостійний і повноцінний гаджет. Крім того, вона може інтегруватися з системами для розумного будинку, забезпечуючи голосове управління автоматизованими процесами в житло.

Переваги і функціонал:

Гаджети Google вийшли на принципово новий рівень: компанія випустила пристрій, керувати яким можна тільки за допомогою голосу, не натискаючи будь-яких кнопок. Розумна колонка здатна:

● Знаходити і відтворювати музику;

● Шукати в Google відповіді на прості запитання і озвучувати їх;

● Вносити зміни в електронний календар;

● Встановлювати таймер або будильник;

● Знаходити телефон в квартирі або будинку і ін.

Окремою перевагою розумної колонки є відмінна якість розпізнавання мови: пристрій розуміє команди майже з півслова незалежно від того, чи є у користувача акцент чи ні.

Завдяки інтеграції з сервісом Google Translate, розумна колонка здатна перевести почуту мова на будь-яку мову, та миттєво надати результат перекладу голосом.

Пристрій Google Home Mini має високочутливі мікрофони і здатен приймати команди на суттєвій відстані. Також він вміє розрізняти голоси різних мешканців, завдяки чому не буде виникати плутанини при використанні особистих облікових записів.

Крім того, Google Home Mini може виступати в якості Bluetooth-колонки для смартфону або планшету.

Дизайн

Аксесуари Google відомі своїм мінімалістичним дизайном. Розумна колонка не є винятком - пристрій має мініатюрний розмір і візуально нагадує пончик. Його верхня частина обтягнута тканиною, доглядати за якою не дуже важко.

Для того, щоб збільшити або зменшити гучність розумної колонки, досить доторкнутися до її лівої чи правої стороні.

Вона має 4 багатобарвних світлодіода: вони повідомляють користувача про те, що пристрій слухає або обробляє запит. Червоний індикатор свідчить про те, що мікрофон розумної колонки вимкнений.

Нижня поверхня Google Home Mini покрита гумою, що перешкоджає ковзанню, яка попереджає випадкові падіння пристрою з різних поверхонь в будинку.

Включення і настройки

Після підключення до мережі розумна колонка включить всі свої світлодіоди, вітає користувача і попросить встановити додаток Google Home. Його налаштування займе трохи часу: в основному воно проситиме дозволи на доступ до історії браузера, пошуковим запитам і т.п.

Голосовий помічник Google Home купити варто хоча б тому, що він допоможе витрачати менше часу і сил на виконання повсякденних і звичних завдань. Також за допомогою розумної колонки можна голосом управляти автоматизованими процесами в будинку.

Час роботи: 10:00 - 19:00
+380 96 046 36 63
+380 95 046 36 63
+380 63 046 36 63

04116, Україна, Київ, вул. Б. Гаврилишина 27/29

Google - розумні колонки

Google - розумні колонки

Розумні голосові помічники можуть розповісти вам прогноз погоди, ваш розклад на завтра, знайти різну інформацію в інтернеті, знайти і грати музику або виконати ваші команди з управління розумним будинком. Дзвоніть нам і ми розповімо вам про всі можливості цих розумних пристроїв.

Google - розумні колонки
Добір за параметрами
Всього 5
Бренди

Ціна
Від до<script src="//code.jivosite.com/widget.js" data-jv-id="jfhLZlyqBP" async></script>