Use Google Tag Manager?

Про компанію Про компанію
Час роботи: 10:00 - 19:00
+380 96 046 36 63
+380 95 046 36 63
+380 63 046 36 63

04116, Україна, Київ, вул. Б. Гаврилишина 27/29

Про компанію

Про компанію

Компанія Broadlink заснована у 2013 році, коли була обрана найкращим проектом за версією венчурних інвестицій QPrize.

 Інвесторами виступили найбільший у Китаї B2C інтернет-магазин JD.com (NASDAQ: JD) та провідна компанія інтернет-безпеки Qihu 360 (NYSE: QIHU).

 Сьогодні BroadLink – це провідний постачальник Розумних рішень для дому. Річний обсяг продажів смарт-гаджетів перевищує понад 180 мільйонів пристроїв, а окремих модулів для смарт техніки іншим виробникам понад 15 мільйонів штук.

 В даний час платформа BroadLink стала однією з найбільших у світі платформ IoT PaaS і є світовим лідером у галузі розробки AI.

 

В Україні – з 2015 року.

0

0

Прості та надійні технології - наша перевага:0

0

main-home-icon-1 0

Plug & Play

Розумний будинок без необхідності робити ремонт. Встановлення та налаштування пристроїв інтуїтивно просте і не потребує витрат на послуги майстра.

  main-home-icon-2 (1)     

Потрібен лише Wifi

Немає необхідності тягнути через всю квартиру дроти або переплачувати за дороге обладнання, домашній Wi-Fi це все, що потрібно для роботи пристроїв.

main-home-icon-6

Смартфон або планшет

Головним контролером пристроїв Broadlink є Ваш смартфон або планшет, крім того, програмне забезпечення Broadlink абсолютно безкоштовно.

main-home-icon-3 (1)

Модульна система

Додавайте нові пристрої у будь-який час. Всі продукти Broadlink™ лише доповнюють один одного, а безкоштовне програмне забезпечення дозволяє працювати системі як єдиному організму.

 main-home-icon-5

 Доступна ціна

Платіть тільки за пристрій, Вам не доведеться купувати дорогі додаткові контролери, оскільки управління Розумним Будинком відбувається безпосередньо через Ваш смартфон на базі iOS або Android.

main-home-icon-4 (1)

Автоматизація

Пристрої Broadlink та функціонал програмного забезпечення e-Control дозволять Вам створювати сценарії автоматизації процесів у Вашому домі.

0

0

0

0

Статті

Статей немає.

<script src="//code.jivosite.com/widget.js" data-jv-id="jfhLZlyqBP" async></script>